Skupina Igora Pavelčáka

Focusingová skupina Liberec vedená Igorem Pavelčákem

Scházíme se více méně pravidelně jednou za tři týdny v Liberci -tj. Igor P a Jindřich N. Obvykle focusujeme od rána od 8 hodin do 9 hodin, ještě před prací. Igor Pavelčák je také vedoucí lektor Liberecké sekce focusing. Po dohodě je možné nechat se provést lektorem.

Igor Pavelčák: http://www.poradna-rodina.org
S focusing jsem se setkal poprvé v roce 1995 a od té doby focusuji, lektoruji a pořádám kurzy focusing. Zabývám se vztahovým poradenstvím, závislostmi, rodinnou terapií. Kromě toho dělám supervize, koučování a rodinné konstelace. S focusing jsem se potkal ještě před konstelacemi. Myslím, že focusing je vlastně procesem pohybů duše a významně se s konstelacemi doplňují a obohacují.

Jindra Novák: www.ekona.cz
S focusing jsem se setkal koncem 90-tých let, díky Igorovi, a od té doby focusuji s Igorem a na setkáních. Velice přínosné pro mě bylo i focusování s Karlem, Ivanem a Bárou při setkání v Novém městě nad Metují. Sám se sebou jsem focusing neprovozoval, a tak věřím, že tato zkušenost mě ještě čeká. Focusing je pro mě příležitost setkat se sám se sebou a objevovat, co je to vnímavá přítomnost. Zabývám se projektováním, výrobou a servisem domovních čistíren odpadních vod.